Merele

Paatsalu puhkekeskuse sadamas on olemas aerupaadid , mida seltskond vastavalt tellimusele  ise kasutada saab. Enne sadamast väljumist tuleb end koos kaaslastega kirja panna ning võtta kaasa kindlasti juhised iseseisvaks meresõiduks.

 

OosäärPeale kalastamise soovitame kindlasti külastada ka lähedal asuvaid laide Eestis ainulaadne  OOSÄÄR ehk Kuradisild - tegemist on omapärase laiuga, mis on umbes 4,5 km pikk ja 5-10 m lai. Laiu kohta on olemas legend, et Kurat tahtnud minna Saaremaale ja hakanud öösel silda ehitama, aga enne kui sild valmis sai, jõudis hommik kätte ja kuradil jäi silla ehitamine pooleli.

 

 

Kajakidega -  Sõidetakse ühe-, kahe- ja kolmekohaliste meresüstadega,

paadid on merekindlad ja ujumisoskus ning eelnev kokkupuude aerutamisega ei ole vajalik.Minimaalne inimeste arv 6 täiskasvanut . Enne mereleminekut instrueeritakse ja juhendatakse osalejaid põhjalikult.

Suurematele gruppidele kombineeritakse kajakimatkad soovikorral meeskondlike tegevustega .

Osalevate inimeste arv (max korraga merel) 25 täiskasvanut. Matka pikkus koos kombineeritult maisete mängudega  on ca 1,5 tundi. Võimalikud on kõik erinevad matkad saartele ning laidudele ,selline marsruut kooskõlastatakse reisisoovijatega.